دولچه گابانا

دولچه گابانا یک خانه مد لوکس ایتالیایی است که در سال 1985 توسط دومینیکو دولچه و استفانو گابانو تاسیس شده است. این خانه مد با ایجاد تاثیر فوری با تولید لباس های سکسی – مثلا «لباس کرست» مشهور این برند – و تبلیغات تحریک آمیز به سرعت به شهرت رسید و مشتریان مشهور وفاداری مانند مدونا به دست آورد که لباس های آن را بیرون از صحنه اجرا می‌پوشید و طراحی لباس های اجرایش را نیز به آنها می‌سپرد.
دولچه گابانا لباس هایش را با دو برند عرضه می‌کرد: دولچه اند گابانا (به طور رسمی‌بدون فاصله خوانده می‌شود) که تمرکز آن بر لباس های لوکس و عینک و زیورآلات و عطر است؛ و دی اند جی، یک خط لباس، ساعت و عطر معمولی و امروزه. هر دو خط در بسیاری از محصولاتشان از نماد “D&G” به صورت قابل تشخیص استفاده می‌کنند.
اولین عطر دولچه گابانا با نام دولچه گابانا برای زنان، در سال 1992 عرضه شد. پس از آن نسخه مردانه در سال 1994 رونمایی شد. این برند مجموعه ای از عطرها را در طول سالها به بازار عرضه کرده است که عطرهای لایت بلو برای زنان و مردان از جمله موفق‌ترین آنهاست. خط دی اند جی مجموعه آتولوژی را در سال 2009 با الهام از کارت های تاروت و تبلیغ برخی از چهره های مشهور جهان به بازار عرضه کرد.

متخصصان و طراحان :
اولیویه پولژ , الیور کرسپ , شرکت جیوودان , ژان مارک شایلان , لوران لگرنک , جان پیر ماری , مارتین پالیکس , ناتالی لارسن , مکس گاواری , اورلین گیشارد , رودریگو فلورز روی , آلین استوری , میشل ژیرا , آلبرتو موریلاس , کریستوف رینود , متیلد بیجیوئی , مری سالمگنه , جرام اپینت , ژان کریستوف هری , وایلین کالس , سایدونی لانسیسر

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 7 نتیجه